šnúry a silony climaxudice sportex s 10-ročnou zárukouprívlačové udice sportex
  • Úvod
  • >>
  • AKCIA -40% - SPORTS teleskopická trojnožka

Akcia AKCIA -40% - SPORTS teleskopická trojnožka

Akcia len pre registrovaných -40% na praktickú trojnožku. Praktická, ľahká a stabilná tak možno popísať túto jednoduchú trojnožku. Maximálna výška až 90cm. Možnosť namontovať buzzbar alebo priamo signalizátor záberu, či rohatinku.

Výrobca:
SPORTS
Obj. číslo:
1 AH0010
Doba dodania:
sklad 4 ks
15,90 € 9,58 € 13,25 € 7,98 €
-+

Pridať do porovnania

Kúpou tohto produktu získate 0,9576 bodov.

AKCIA -40% - SPORTS teleskopická trojnožka

Akcia len pre registrovaných -40% na praktickú trojnožku. Praktická, ľahká a stabilná tak možno popísať túto jednoduchú trojnožku. Maximálna výška až 90cm. Možnosť namontovať buzzbar alebo priamo signalizátor záberu, či rohatinku.Vyrobená je z hliníkovej zliatiny a mosadzných prvkov. Univerzálny závit umožňuje pripevnenie feedrovej podpierky či kaprárskeho buzzbaru. 3picaté zakončenia zvyšujú jej stabilitu.

Obchod odporúčaný našimi zákazníkmi
AZRYBAR je odporúčaný obchod najnákupAZRYBAR rybárske potreby sú overené zákazníkmi HEUREKA Rybárske potreby AZRYBAR ponúkajú najnižšie poštovné Zákazníci odporúčajú rybárske potreby AZRYBAR

E-shop

Dnes vám predstavujeme

Lov jalca po celý rok

Lov jalca po celý rok

Veľakrát sme si s priateľmi položili otázku, čo by sme si bez tejto skvelej ryby počali. Neustála aktivita počas celého roka, večné zháňanie potravy a jeho prispôsobivosť väčšine typov vôd je ohromná.

Na feeder s odskúšanými krmivami aj v chladnej vode

Na feeder s odskúšanými krmivami aj v chladnej vode

Dnes  Vám predstavujeme našich chlapcov z východu , ktorý sa rozhodli chytať na Zemplínskej Šírave . Odškúšali krmivá , a prezradili recept ako sa pripraviť aj na chladnú vodu.
Recept na lov kapra aj počas víchrice a zlého počasia

Recept na lov kapra aj počas víchrice a zlého počasia

V polovici septembra som sa spolu s tatinom a jeho kamarátmi vybrala znova na rybačku do Komjatíc. Už pri prvej návšteve ma toto jazero veľmi očarilo.

© 2018 A-Z Rybár - rybárske potreby • tvorba eshopu cez UNIobchod, webhosting spoločnosti WEBYGROUP

Facebook
Facebook