lov kapravýbava na prívlačsonary s 3D snímanímudice sportex s 10-ročnou zárukoušnúry a silony climaxprívlačové udice sportex

TOP prívlačový prút Exo Spin US Spin

Výrobca:
SPORTS
Obj.č.
Variant
Dostupnosť
Cena
s dph / bez dph
44 1571198
1,98m, 3-7g
1 ks
179,20 €
234,24 €
/ 149,33 €
195,20 €
-+
44 1571191
1,91m, 2-5g
Vypredané
198,25 €
233,23 €
/ 165,21 €
194,36 €

Pridať do porovnania

TOP prívlačový prút Exo Spin US Spin

Hlavné delenierybárske prúty
Použitiešpeciálne, prívlačovéPrút modernej konštrukcie,jednodiel,na dosiahnutie pevnosti a rýchlosti blanku. Blank z materiálu EX4 je doplnený ultralahkými očkami,FUJI konštrukcie ,ako i sedlo navijaku.Celkový výkon takto postaveného prúta ,podla verzíí určeného na lahkú a strednú prívlač,je obdivuhodný.Rýchlejšia akcia,skvelý kontakt s nástrahou,i s úlovkom pri zdolávaní.

Súvisiace produkty

Obchod odporúčaný našimi zákazníkmi
AZRYBAR je odporúčaný obchod najnákupAZRYBAR rybárske potreby sú overené zákazníkmi HEUREKA Rybárske potreby AZRYBAR ponúkajú najnižšie poštovné Zákazníci odporúčajú rybárske potreby AZRYBAR

E-shop

Dnes vám predstavujeme

Aký navijak na more vybrať

Aký navijak na more vybrať

Chystáte sa na rybársku dovolenku k moru? Nezabúdajte na adekvátnu rybársku výstroj. Morský rybolov si vyžaduje špeciálnu rybársku výbavu na more, počnúc od prúta a navijaku až po samotné nástrahy atď.

Aký sumčiarsky navijak vybrať

Aký sumčiarsky navijak vybrať

Lov sumcov patrí určite k najnáročnejším až extrémnym lovom. Tu si musíme uvedomiť, že sa snažíme uloviť extrémne silnú a veľkú rybu. Tomu aj podriaďujeme výber svojej rybárskej výbavy, a teda aj navijaka.

Aký kaprársky navijak vybrať

Aký kaprársky navijak vybrať

Lov kaprov je najrozšírenejší spôsob rybolovu a technika lovu "na ťažko" je na Slovensku najpoužívanejšou rybolovnou technikou. Pri výbere kaprárskych navijakov je rozhodujúci spôsob, ako chceme dostať nástrahu na zvolené lovné miesto a do akej vzdialenosti.

© 2018 A-Z Rybár - rybárske potreby • tvorba eshopu cez UNIobchod, webhosting spoločnosti WEBYGROUP

Facebook
Facebook