TOP prívlačový prút Exo Spin US Spin

Výrobca:
SPORTS
Obj. čislo:
44 1571191
Doba dodania:
Predaj skončil
Predaj skončil

TOP prívlačový prút Exo Spin US Spin

Hlavné delenierybárske prúty
Použitiešpeciálne, prívlačovéPrút modernej konštrukcie,jednodiel,na dosiahnutie pevnosti a rýchlosti blanku. Blank z materiálu EX4 je doplnený ultralahkými očkami,FUJI konštrukcie ,ako i sedlo navijaku.Celkový výkon takto postaveného prúta ,podla verzíí určeného na lahkú a strednú prívlač,je obdivuhodný.Rýchlejšia akcia,skvelý kontakt s nástrahou,i s úlovkom pri zdolávaní.

Obchod odporúčaný našimi zákazníkmi
AZRYBAR je odporúčaný obchod najnákupAZRYBAR rybárske potreby sú overené zákazníkmi HEUREKA Rybárske potreby AZRYBAR ponúkajú najnižšie poštovné Zákazníci odporúčajú rybárske potreby AZRYBAR

E-shop

Dnes vám predstavujeme

Chcete mať úspech pri love na feeder? Určite nerobte toto!

Chcete mať úspech pri love na feeder? Určite nerobte toto!

Chcete byť skutočne úspešný pri love feederom? Jaro Haššo, majster Slovenska v LRU Feeder, nám prezradil najčastejšie chyby, ktoré majú za následok, že neulovíte na feeder ani ťuk. Aké sú to?
Dilema: Aké nástrahy na šťuky?

Dilema: Aké nástrahy na šťuky?

Aké nástrahy na šťuky? Jednoznačne, živá nástraha je top, ale bohužiaľ, tento spôsob na živú nastrahu moc neobľubujem. Mám rád prívlač, a preto šťuky lovím na umelé či gumené nástrahy.

Aký navijak na more vybrať

Aký navijak na more vybrať

Chystáte sa na rybársku dovolenku k moru? Nezabúdajte na adekvátnu rybársku výstroj. Morský rybolov si vyžaduje špeciálnu rybársku výbavu na more, počnúc od prúta a navijaku až po samotné nástrahy atď.

© 2019 A-Z Rybár - rybárske potreby • tvorba eshopu cez UNIobchod, webhosting spoločnosti WEBYGROUP

Facebook
Facebook