Dvojnásobné zľavy v AZ Rybárovi (21. - 26. 6. 2021)

Od pondelka 21.6. až do soboty 26.6. si môžete uplatniť pri nákupe rybárskych potrieb v predajni AZ Rybár minimálnu zľavu 35%! Zľavový kupón -35% na nákup v predajni zasielame e-mailom a sms registrovaným zákazníkom. Stiahnuť tento kupón si môžete už TERAZ - vyplňte formulár a obratom vám zašleme kupón.
 

Dvojnásobné zľavy u AZ Rybára

Predložte zľavový kupón pri pokladni (stačí, ukázať e-mail s kupónom alebo sms s kupónom ) a zľava sa vám uplatní. S týmto zľavovým kupónom získate pri nákupe v predajni AZ Rybár :

 • zľava 35% na člny,*
 • zľava 35% na rybárske prúty,*
 • zľava 35% na rybárske navijaky,*
 • zľava 35% na krmivá a nástrahy,*
 • zľava 35% na ďalšie príslušenstvo,*


*Zľava 35% sa vzťahuje na všetky produkty v predajni AZ Rybár okrem lodných motorov, sonarov a tovaru vo výpredaji (muškárina -70%, Relax -50%, centíkovo).
 

DVOJNÁSOBNÉ ZĽAVY získate, ak si pri nákupe si už na zľavnený tovar uplatníte svoje ZĽAVOVÉ BODY, ktoré ste získali svojimi nákupmi v predajni AZ Rybár. 

 

Príďte sa osobne presvedčiť do našej kamennej predajne Rybárska Samoobsluha AZ Rybár:

Adresa: Námestie L. Novomeského 9 (vedľa Tip-Top-u), Košice
po - pia 10.00 - 13.00, 13.30 - 17.30
so 9.00 - 12.00

 

Letná sezóna u AZ Rybára prekoná vaše predstavy. Každý týždeň počas letných mesiacov len v predajni AZ Rybár nové zľavy na rybárske produkty. #letouazrybara

 

Chcete zľavový kupón -35% aj vy?

Stačí, ak sa prihlásite na odber našich noviniek a obratom vám zašleme zľavový kupón -35% na nákup v predajni AZ Rybár.  Vyplňte formulár nižšie a obratom Vám zašleme kupón.

 

Stiahnite si zľavový kupón

Zľavový kupón 35%

Prihláste sa na odber noviniek a nakúpte si v našej predajni AZ Rybár so zľavou až 35%

E-shop

Dnes vám predstavujeme

5 tipov na úspešný lov kapra v lete

5 tipov na úspešný lov kapra v lete

Letné mesiace sú ideálne obdobie na úspešný lov kaprov. Ak o tom nie ste úplne presvedčení alebo máte pochybnosti, dáme vám niekoľko dobrých dôvodov, prečo by ste cez víkend mali aspoň na pár hodín vybehnúť na kapry.
Čo ponúknuť kaprovi na jeseň

Čo ponúknuť kaprovi na jeseň

Na jeseň klesá množstvo prirodzenej potravy. Kapry začínajú zháňať potravu, aby si urobili dostatočnú tukovú zásobu k prežitiu zimy. Zrejme najlepšia doba k uloveniu trofejného kusu.
Čo zvoliť na kapra do studenej vody

Čo zvoliť na kapra do studenej vody

Aký je váš osvedčený recept na kapra do studenej vody? Spýtali sme sa viacerých rybárov. Ako prvý nám prezradí svoje tromfy Jaro Haššo, majster Slovenska vo feederi.
Zlepšováky pre lov zubáča na ťažko

Zlepšováky pre lov zubáča na ťažko

Tieto zlepšováky od Petra Martiša bezpodmienečne vyskúšajte pri love zubáča na ťažko. Oplatí sa to.
Ako na feeder v zime - rady Jara Hašša

Ako na feeder v zime - rady Jara Hašša

Majster Slovenska vo feederi, Jaro Haššo prezradil účinnú taktiku lovu rýb v zimnom období. Ak si teda chcete pekne zachytať v zime, zvoliť by ste mali jemnú techniku rybolovu - feeder. A v tomto článku sa dozviete Jarove tipy na zimný feeder.
5 tipov, ako sa obliecť do chladného počasia

5 tipov, ako sa obliecť do chladného počasia

Nielen na rybolov, ale všeobecne na všetky vaše aktivity v jesennej a zimnej prírode, sa musíte obliecť tak, aby ste nepremokli, neochoreli, nezamrzli. My vám ponúkame 5 tipov, ako sa obliecť do jesene a zimy, ak idete na ryby.

Akú podložku pod rybu si vybrať?

Akú podložku pod rybu si vybrať?

Rybárska podložka je povinnou výbavou rybára loviaceho na zákonom stanovených vodách. Ak zdoláte rybu a chcete, aby prežila, najdôležitejšia je manipulácia s ňou na brehu. Iba nepoškodená ryba má po pustení reálne šance prežiť.
Aký lodný motor na čln?

Aký lodný motor na čln?

Hľadáte lodný motor na svoj čln? Elektromotory sú výkonné, spoľahlivé a šetrné k prírode.
Jaro Haššo: Nebojte sa na feeder použiť šnúru

Jaro Haššo: Nebojte sa na feeder použiť šnúru

Máte aj vy dilemu, či pri feedri použiť do navijaka šnúru? Jaro Haššo, majster Slovenska vo feedri, vám použitie šnúry jednoznačne odporúča. 
Ako si vylepšíte vobler

Ako si vylepšíte vobler

Wobler je úžasná nástraha, do ktorej sa rýchlo zamilujete. Dokonale imituje prirodzenú korisť predátora. Dokáže dravca nájsť v hlbinách, počkať na neho a vyprovokovať ho k útoku. Rovnako môže poskakovať po hladine a dokáže pripraviť rybárovi úžasné divadlo pri pohľade na sčerenú hladinu počas útoku šťuky alebo boleňa.

© 2024 A-Z Rybár - rybárske potreby • tvorba eshopu cez UNIobchod, webhosting spoločnosti WEBYGROUP

Facebook
Facebook
  ×

  Zľava 8€ na prvý nákup

  Prihláste sa na odber noviniek. Na uvítanie Vám pošleme zľavu 8€ s dopravou zdarma pri nákupe nad 49€.

  Zľava 8€ na prvý nákup