Ponuka práce

Voľné pracovné pozície

Asistent predaja

Do nášho teamu hľadáme nového kolegu/rybára na pozíciu "asistent predaja" v kamennej predajni AZ Rybár v Košiciach

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Prezentácia a predaj tovaru, poskytovanie poradenskej činnosti zákazníkom
  • Budovanie dobrých vzťahov so zákazníkmi
  • Spoluzodpovednosť za dosahovanie očakávaných výsledkov predaja
  • Zodpovednosť za zverené prostriedky na predajni
  • Príjem, kontrola, príprava na predaj - prezentovanie tovaru
  • Zabezpečenie čistoty a poriadku na predajni

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Príjemný kolektív
  • Zamestnanecké zľavy
  • Motivujúce platové ohodnotenie
  • Možnosť kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • študent vysokej školy
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

  • Maďarský jazyk vítaný
  • Slovenský jazyk - expert slovom aj písmom

Administratívne a ekonomické znalosti

  • Pokladňa - pokročilý
  • Hospodárska korešpondencia - základy
  • Počítačové znalosti - používateľ
  • Microsoft Word - základy
  • Microsoft Excel - základy

Osobnostné predpoklady a zručnosti / Čo od Vás očakávame?

  • Skúsenosti s predajom výhodou (aspoň brigádne)
  • Výborné komunikačné zručnosti
  • Pro-klientsky prístup
  • Zodpovednosť a samostatnosť ale zároveň zmysel pre tímovú prácu
  • Radosť z práce s ľuďmi a seriózny prístup
  • Zmysel pre detail
  • Prehľad v rybárskych potrebách
  • Časovú flexibilitu (ochota pracovať aj nad rámec pracovnej doby)
  • Práca so sociálnymi sieťami Facebook,...
  • Samostatnosť
  • Lojálnosť

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania  23. 11. 2017

Ak máte záujem o túto pracovnú pozíciu, zašlite nám Váš životopis a krátkym textom, prečo by sme si mali vybrať práve Vás:

V zmysle zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce spoločnosti A - Z Rybár, s r.o. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, patria do Osobitnej kategórie osobných údajov. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnanca a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.

verify

* Tento údaj je povinný

E-shop

Dnes vám predstavujeme

Na feeder s odskúšanými krmivami aj v chladnej vode

Dnes  Vám predstavujeme našich chlapcov z východu , ktorý sa rozhodli chytať na Zemplínskej Šírave . Odškúšali krmivá , a prezradili recept ako sa pripraviť aj na chladnú vodu.
Recept na lov kapra aj počas víchrice a zlého počasia

V polovici septembra som sa spolu s tatinom a jeho kamarátmi vybrala znova na rybačku do Komjatíc. Už pri prvej návšteve ma toto jazero veľmi očarilo.

Rovný meter na udici

Pri plánovaní letných výprav každý rok zahrniem medzi miesta, ktoré chcem navštíviť  aj malé miestne štrkovisko v Pobedime. Často mi ľudia tvrdia, že je to súkromná voda ale veľmi sa mýlia. Je to len miestna organizácia, ktorá nemá nič spoločné s rybárskym zväzom a majú svoje špecifické pravidlá. Domáci môžu brať len ryby do 70 cm, čo chráni velikánov jazera a vďaka tomu si môžme byť istí, že sú tam krásne ryby. Tento rok sme sa s bratom dohodli, že tam pôjdeme dva krát.

© 2017 A-Z Rybár - rybárske potreby • tvorba eshopu cez UNIobchod, webhosting spoločnosti WEBYGROUP