Rybárske potreby AZ Rybár

 

  • Hľadáte kompletnú ponuku rybárskych potrieb?
  • Uprednostňujete kvalitu?
  • Zaujímajú Vás akciové ponuky a výpredaje rybárskych potrieb?


Potom ste u nás správne.

AZ Rybár je partnerom každého rybára už viac ako jedno desaťročie. Či ste kaprár, sumčiar, prívlačkár alebo uprednostňujete jemnejšie techniky lovu, ako sú  feeder alebo match,  u nás nájdete všetko, čo potrebujete k danému lovu. Rybárska ponuka je prehľadne roztriedená

  • podľa hľadaného spôsobu lovu, 
  • podľa hľadaného náčinia
  • ale aj podľa lovenej ryby - u nástrah. 

Rýchle vybavenie objednávky (do 24 hod ak je tovar skladom)

Značku a dobrú firmu nerobí pekný názov. Naše rybárske potreby prešli tvrdým viacročným vývojom, kde za cieľ sme si dali rýchlosť, serióznosť a kvalitu služieb. Tovar expedujeme každý deň a vďaka veľkým skladovým zásobám vieme vybavovať objednávky rýchlo a promptne.

Vy ste pre nás prioritou, nie ste len číslom

To, že sme reálny obchod s dlhoročnou tradíciu a neschovávame sa len za e-shop, garantuje našu serióznosť a dávame ruku na to, že spravíme všetko pre to, aby naši zákazníci boli spokojní.

Vy ste pre nás prioritou

Máloktorá predajňa sa môže pochváliť takým veľkým sortimentom, aký nájdete v Rybárskej Samoobsluhe AZ Rybár. V ponuke sú len kvalitné rybárske potreby. Stále nové akcie, stále nové ponuky, všetko on-line prepojené s našimi dodávateľmi pre rybárske a športové potreby.


Znížili sme poštovné!

pri nákupe nad 39 eur máte teraz poštovné ZDARMA. Uhradíme ho za Vás!
 

A to nie je všetko :)

Okrem toho vám ponúkame kvalitný vernostný program. Každý nákup v e-shope azrybar.sk odmeníme formou bodov. Potom tieto body si môžete uplatniť formou zľavy pri ďalšom nákupe.

 


Rybárska Samoobsluha AZ Rybár

 

yes U nás nie sú nervózni predavači ani nečakáte v rade a nebudete sa tak musieť cítiť trápne, keď odmietnete, čo vám predavač ponúkne.
yes U nás si kúpite iba to, čo chcete vy. Sami si vyberiete aj rybársku bižutériu z panelov pre konkrétny spôsob rybolovu, či už na feeder, prívlač, sumčiarinu alebo kaprarinu.
yes U nás nájdete široký rybársky sortiment, od háčikov cez udice, navijaky a nástrahy až po oblečenie a obuv, rybárske člny, sonary na ryby, lodné motory a zavážacie loďky. Naviac, priamo pri tovare nájdete videonávody, ako účinne použiť konkrétny produkt.
yes U nás máte bonusy a zľavy počas celého roka! Každým nákupom v rybárskej samoobsluhe ako držiteľ bonus karty AZ Rybár získavate zľavy! Naviac, ako meninový oslávenec, držiteľ ZŤP preukazu a dôchodca získavate zľavu - 10% na celú našu ponuku. Zľavou odmeníme aj študentov a žiakov za koncoročné vysvedčenia (v závislosti od priemeru známok):
  • priemer 1 : -15%
  • priemer do 1,5 (vrátane) : -10%
  • priemer do 2 (vrátane) : -5%
yes U nás si nielen zaobstaráte rybársku výbavu, ale stretnete sa aj s ďalšími priaznivcami rybolovu. Každoročne pre vás pripravujeme atraktívne akcie, ako sú tradičné predajné rybárske výstavy s pozvanými hosťami (úspešnými rybármi či ligovými pretekármi známymi aj z Rybárskej Televízie), obľúbené rybárske výpredaje, predvianočné a jarné trhy atď. Navštívte nás :

Rybárska Samoobsluha AZ Rybár, Námestie L. Novomeského 9 (vedľa TIP TOP-u) v Košiciach. Tešíme sa na vás! 

Otváracie hodiny Rybárskej Samoobsluhy AZ Rybár:
Po - Pia 10.00 - 13.00, 13.30 - 17.30
So 9.00 - 12.00

 


Viac informácií o Rybárskej Samoobsluhe AZ Rybár »»»

E-shop

Dnes vám predstavujeme

Chcete mať úspech pri love na feeder? Určite nerobte toto!

Chcete mať úspech pri love na feeder? Určite nerobte toto!

Chcete byť skutočne úspešný pri love feederom? Jaro Haššo, majster Slovenska v LRU Feeder, nám prezradil najčastejšie chyby, ktoré majú za následok, že neulovíte na feeder ani ťuk. Aké sú to?
Dilema: Aké nástrahy na šťuky?

Dilema: Aké nástrahy na šťuky?

Aké nástrahy na šťuky? Jednoznačne, živá nástraha je top, ale bohužiaľ, tento spôsob na živú nastrahu moc neobľubujem. Mám rád prívlač, a preto šťuky lovím na umelé či gumené nástrahy.

Aký navijak na more vybrať

Aký navijak na more vybrať

Chystáte sa na rybársku dovolenku k moru? Nezabúdajte na adekvátnu rybársku výstroj. Morský rybolov si vyžaduje špeciálnu rybársku výbavu na more, počnúc od prúta a navijaku až po samotné nástrahy atď.

© 2019 A-Z Rybár - rybárske potreby • tvorba eshopu cez UNIobchod, webhosting spoločnosti WEBYGROUP

Facebook
Facebook