Rybárske potreby A-Z Rybár - rybárske potreby od A po Z.

Hľadáte ucelený sortiment rybárskych potrieb? Uprednostňujete kvalitu? Zaujímajú Vás akciové ponuky, výpredaje rybárskych potrieb? Potom ste správne. Viac ako 10 rokov tvoreý sortiment uspokojí každého rybára. Či už ste kaprár, sumčiar, prívlačkár, alebo uprednostňujete jemnejšie techniky ako sú lov na feeder, alebo match máme všetko čo potrebujete k danému lovu. Na našom eshope ponúkame prehľadné triedenie náčinia podľa spôsobu lovu, ale aj podľa lovenej ryby - u nástrah.Garancia serióznosti:

Značku a dobrú firmu nerobí pekný názov. Naše rybárske potreby prešli tvrdým viacročným vývojom, kde za cieľ sme si dali rýchlosť, serióznosť a kvalitu služieb. Tovar expedujeme každý deň a vďaka veľkým skladovým zásobám vieme vybavovať objednávky rýchlo a promptne.
To že sme reálny obchod s dlhoročnou tradíciu a neskovávame sa len za e shop, garantujeme našu serióznosť a dávame ruku na to, že spravíme všetko pre to aby naši zákazníci boli spokojný.
Máloktorá predajňa sa môže pochváliť takým veľkým sortimentom aký ponúkame my na ploche viac ako 600m2. V ponuke preferujeme len kvalitné rybárske potreby. Stále nové akcie, stále nové ponuky, všetko on line prepojené s našimi dodavateľmi pre rybárske a športové potreby.
  Znížili sme poštovné! Už pri nákupe nad 39 eur máte teraz poštovné ZDARMA. Uhradíme ho za Vás!

 

A to nie je všetko :). Okrem toho Vám rybárske potreby az rybár ponúkajú kvaltný vernostný program.Každý nákup v našom E SHOPE odmeníme formou bodov. Potom tieto body si môžete uplatniť formou zľavy pri ďalšom nákupe.Rybárske potreby o krok vpred

Aktuálny stav skladu, aktuálne ceny a aktuálne dostupnosti to je to čo robí rybárske potreby AZ Rybár lídrom na trhu. To nie sú prázdne slová, ale roky v praxe s tak rozsiahlým sortimentom ako sú rybárske potreby.

 

Kamenná predajňa AZ RYBÁR

OTVÁRACIE HODINY

PONDELOK 10.00 - 13.00 13.30 - 17.30
UTOROK 10.00 - 13.00 13.30 - 17.30
STREDA 10.00 - 13.00 13.30 - 17.30
ŠTVRTOK 10.00 - 13.00 13.30 - 17.30
PIATOK 10.00 - 13.00 13.30 - 17.30
SOBOTA 9.00 - 12.00 -
NEDEĽA ZATVORENÉ


 

E-shop

Dnes vám predstavujeme

Dilema: Aké nástrahy na šťuky?

Dilema: Aké nástrahy na šťuky?

Aké nástrahy na šťuky? Jednoznačne, živá nástraha je top, ale bohužiaľ, tento spôsob na živú nastrahu moc neobľubujem. Mám rád prívlač, a preto šťuky lovím na umelé či gumené nástrahy.

Aký navijak na more vybrať

Aký navijak na more vybrať

Chystáte sa na rybársku dovolenku k moru? Nezabúdajte na adekvátnu rybársku výstroj. Morský rybolov si vyžaduje špeciálnu rybársku výbavu na more, počnúc od prúta a navijaku až po samotné nástrahy atď.

Aký sumčiarsky navijak vybrať

Aký sumčiarsky navijak vybrať

Lov sumcov patrí určite k najnáročnejším až extrémnym lovom. Tu si musíme uvedomiť, že sa snažíme uloviť extrémne silnú a veľkú rybu. Tomu aj podriaďujeme výber svojej rybárskej výbavy, a teda aj navijaka.

© 2019 A-Z Rybár - rybárske potreby • tvorba eshopu cez UNIobchod, webhosting spoločnosti WEBYGROUP

Facebook
Facebook