Rybárske potreby A-Z Rybár - rybárske potreby od A po Z.

Hľadáte ucelený sortiment rybárskych potrieb? Uprednostňujete kvalitu? Zaujímajú Vás akciové ponuky, výpredaje rybárskych potrieb? Potom ste správne. Viac ako 10 rokov tvoreý sortiment uspokojí každého rybára. Či už ste kaprár, sumčiar, prívlačkár, alebo uprednostňujete jemnejšie techniky ako sú lov na feeder, alebo match máme všetko čo potrebujete k danému lovu. Na našom eshope ponúkame prehľadné triedenie náčinia podľa spôsobu lovu, ale aj podľa lovenej ryby - u nástrah.


Garancia serióznosti:

Značku a dobrú firmu nerobí pekný názov. Naše rybárske potreby prešli tvrdým 10 ročným vývojom, kde za cieľ sme si dali rýchlosť, serióznosť a kvalitu služieb. Tovar expedujeme každý deň a vďaka veľkým skladovým zásobám vieme vybavovať objednávky rýchlo a promptne.
To že sme reálny obchod s dlhoročnou tradíciu a neskovávame sa len za e shop, garantujeme našu serióznosť a dávame ruku na to, že spravíme všetko pre to aby naši zákazníci boli spokojný.
Máloktorá predajňa sa môže pochváliť takým veľkým sortimentom aký ponúkame my na ploche viac ako 600m2. V ponuke preferujeme len kvalitné rybárske potreby. Stále nové akcie, stále nové ponuky, všetko on line prepojené s našimi dodavateľmi pre rybárske a športové potreby.
Na podporu predaja sme znížili poštovné o 1/2. Takže pri hodnote nákupu nad 75 eur máte teraz poštovné ZDARMA.

A to nie je všetko :). Okrem toho Vám rybárske potreby az rybár ponúkajú kvaltný vernostný program.Každý nákup v našom E SHOPE odmeníme formou bodou. Potom tieto body si môžete uplatniť formou zľavy pri ďalšom nákupe.

Rybárske potreby o krok vpred

Aktuálny stav skladu, aktuálne ceny a aktuálne dostupnosti to je to čo robí rybárske potreby AZ Rybár lídrom na trhu. To nie sú prázdne slová, ale roky v praxe s tak rozsiahlým sortimentom ako sú rybárske potreby.

E-shop

Dnes vám predstavujeme

Na feeder s odskúšanými krmivami aj v chladnej vode

Na feeder s odskúšanými krmivami aj v chladnej vode

Dnes  Vám predstavujeme našich chlapcov z východu , ktorý sa rozhodli chytať na Zemplínskej Šírave . Odškúšali krmivá , a prezradili recept ako sa pripraviť aj na chladnú vodu.
Recept na lov kapra aj počas víchrice a zlého počasia

Recept na lov kapra aj počas víchrice a zlého počasia

V polovici septembra som sa spolu s tatinom a jeho kamarátmi vybrala znova na rybačku do Komjatíc. Už pri prvej návšteve ma toto jazero veľmi očarilo.

Rovný meter na udici

Rovný meter na udici

Pri plánovaní letných výprav každý rok zahrniem medzi miesta, ktoré chcem navštíviť  aj malé miestne štrkovisko v Pobedime. Často mi ľudia tvrdia, že je to súkromná voda ale veľmi sa mýlia. Je to len miestna organizácia, ktorá nemá nič spoločné s rybárskym zväzom a majú svoje špecifické pravidlá. Domáci môžu brať len ryby do 70 cm, čo chráni velikánov jazera a vďaka tomu si môžme byť istí, že sú tam krásne ryby. Tento rok sme sa s bratom dohodli, že tam pôjdeme dva krát.

 

© 2017 A-Z Rybár - rybárske potreby • tvorba eshopu cez UNIobchod, webhosting spoločnosti WEBYGROUP

Facebook
Facebook