12. Rybárska Výstava Košice 2020Ako dopadol prút Catapult CS-3 v testoch?

Novinka AKCIA 2x SPORTEX Competition 3,6m/3,25lbs + puzdro

Kvalitné trojdielne prúty SPORTEX Competition s dĺžkou 3,6m a krivkou 3,25lbs. Naviac dvojkomorové puzdro na ochranu prútov pri preprave.

Výrobca:
SPORTEX
Obj. čislo:
1 A0848
Doba dodania:
Klikni TU
279,91 € 233,26 €
-+

Pridať do porovnania

Kúpou tohto produktu získate 27,991199 bodov.

AKCIA 2x SPORTEX Competition 3,6m/3,25lbs + puzdro

Kvalitné trojdielne prúty SPORTEX Competition s dĺžkou 3,6m a krivkou 3,25lbs. Naviac dvojkomorové puzdro na ochranu prútov pri preprave.AKCIA 2x SPORTEX Competition 3,6m/3,25lbs + puzdro


Cenovo zvýhodnená ponuka na kompaktné trojdielne prúty SPORTEX Competition s testovacou krivkou 3,25lbs. Prúty treba pri preprave chrániť, a preto vám k prútom pribalíme aj bezpečné prepravné puzdro. Využite jedinečnú príležitosť a získajte špičkové prúty spolu s puzdrom za výbornú cenu.

Kaprový prút SPORTEX - Competition Carp - trojdielny
Aj keď je Competetition najnižšou radou od SPORTEX-u, v kvalite spracovania nijak nezaostáva. Vďaka tomu je u našich zákazníkov tak obľúbený. Blank z modulovaného uhlíku má poloparabolickú akciu s veľkou silovou rezervou. Osadený je pevným sedlom navijaka typu DPS. Súčasťou kvalitného prútu musia byť aj kvalitné SIC očká, ktoré odolajú aj používaniu pletených šnúr.
Niektorí rybári vyžadujú pri preprave malé transportné rozmery a presne pre tých je určená trojdielna verzia prútov Competition. S prepravnou dĺžkou 1,27m sa blížia k prepravným rozmerom teleskopických prútov a dajú sa tak pohodlne prenášať aj v menšej batožine na bicykli, motocykli alebo menšom kufri auta.

Charakteristika prútov:
- poloparabolická, stredne rýchla akcia
- kompaktné transportné rozmery (1,27m)
- kvalitné sedlo DPS
- kvalitné SIC očká
- delená duplonová rukoväť

Prečo si vybrať práve SPORTEX?
Spoločnosť SPORTEX má za sebou viac ako 60 ročný vývoj odľahčených uhlíkových kompozitov. Počas tejto doby sa z nej stal líder v oblasti stavby prútov pre športový rybolov. SPORTEX neustále pracuje na zdokonaľovaní svojich materiálov a starostlivo si vyberá ďalšie doplnky prútov. Poctivá práca sa prenáša do výsledných produktov a na trh sa tak dostávajú jedinečné rybárske prúty, prinášajúce nevšedné zážitky.
SPORTEX si ako jediná firma na trhu dovolí poskytovať na svoje blanky záruku až 10 rokov. To svedčí o ich kvalite, ktorú neposkytuje žiadna iná spoločnosť.

150cm dvojkomorové puzdro na prúty SPORTEX
Sportex púzdra na prúty majú vnútornú stranu vypracovanú z pružného PVC ktoré je odolné voči nárazu, na druhej strane vonkajšia časť je vodotesná a potiahnutá vrstvou 1,680 D nylonovej tkaniny ktorá je odolná voči oderu. Zipsy na Sportex púzdrach, taškách aj tubusoch sú robustné a chránené pred koróziou. Polstrované držadlá a aj polstrované ramenné popruhy, to je typicky SPORTEX: funkčné, praktické a určené pre dennodenné používanie na výlety k vode.
Všetky veľké púzdra sú naviac prispôsobene na nosenie ako batoh, čo uľahčuje prepravu svojich prútov na svoje lovné miesto ešte viac. Okrem toho všetky obaly na prúty majú praktické kovania pre zavesenie.

Každý rybár si musí obľúbiť SPORTEX púzdra, Sportex je kvalita robená pre rybárov!

Obchod odporúčaný našimi zákazníkmi
AZRYBAR je odporúčaný obchod najnákupAZRYBAR rybárske potreby sú overené zákazníkmi HEUREKA Rybárske potreby AZRYBAR ponúkajú najnižšie poštovné Zákazníci odporúčajú rybárske potreby AZRYBAR

E-shop

Dnes vám predstavujeme

Môj najúspešnejší kaprársky nadväzec

Môj najúspešnejší kaprársky nadväzec

O postup zhotovenia svojho najúspešnejšieho nadväzca na lov kaprov sa s nami podelil mladý kaprár Miro Boor. Na svojom konte má niekoľko desiatok pekných úlovkov, medzi nimi nechýbajú ani kapry 25+.
Kaprový nadväzec s plávajúcou nástrahou (navod)

Kaprový nadväzec s plávajúcou nástrahou (navod)

Návod, ako si zhotovíte kaprársku montáž na plávajúce nástrahy pre lov veľkých kaprov. 
Najosvedčenejšie nástrahy na amura

Najosvedčenejšie nástrahy na amura

Amur biely je veľmi žravá ryba, ktorá sa živí predovšetkým rastlinnou potravou. V období jej dostatku dokáže amur skonzumovať denne toľko potravy, koľko sám váži. V období nedostatku rastlinnej potravy však prijíma aj živočíšnu.

© 2020 A-Z Rybár - rybárske potreby • tvorba eshopu cez UNIobchod, webhosting spoločnosti WEBYGROUP

Facebook
Facebook