výpredaj

Naša kamenná predajňa RYBÁRSKA SAMOOBSLUHA AZ RYBÁR v Košiciach je otvorená. Viac info »»

 

Akcia Kaprársky set/ prút Telecast 150/navijak Absolut+ silon

Cenovo výhodná ponuka vybavenia na lov kapra. Teleskopický prút 3,6m/150g, navijak s voľnobežnou brzdou Absolut 4500 a kaprový silon Climax 400m/0,30mm

Výrobca:
SPORTS
Obj. čislo:
1 A0723
Doba dodania:
sklad 1 ks
74,84 € 49,90 € 62,37 € 41,58 €
-+

Pridať do porovnania

Kúpou tohto produktu získate 4,9896 bodov.

Kaprársky set/ prút Telecast 150/navijak Absolut+ silon

Cenovo výhodná ponuka vybavenia na lov kapra. Teleskopický prút 3,6m/150g, navijak s voľnobežnou brzdou Absolut 4500 a kaprový silon Climax 400m/0,30mmKaprársky komplet - prút TELECAST 150 + navijak Absolut+silon


Špeciálne pre vás sme nakombinovali univerzálny teleskopický prút s vrhacou záťažou do 150g s navijakom s voľnobežnou brzdou a silonom v priemere 0,30mm a návine 400m. Jedná sa o veľmi univerzálny komplet určený hlavne pre kaprárov, ale využitie si nájde aj pri love na rybičku alebo iné živočíšne nástrahy. Naviac je pri tomto komplete nastavená veľmi dobrá cena za to, čo ponúka.

V komplete nájdete:
Teleskopický prút ZEBCO Telecast 150
Navijak Absolut 4500
Silon Climax Species Carp 0,30mm/400m

Teleskopické udice TELECAST 3,6m/150g
Prúty s touto gramážou sú vhodné na lov kaprovitých rýb s krmítkami, ale aj olovom a boilies. Taktiež ich môžete použiť pri love na rybičky a inými spôsobmi aké vás napadnú. Ostatne, ryby si nevyberajú na aký prút zaberú.
Prúty majú príjemnú rukoväť a dobre padnú do ruky. Vybavené sú pevným sedlom a SIC očkami. Najväčšou výhodou teleskopických prútov je nesporne ich transportný rozmer. Zmestia sa do každej tašky, dobre sa prepravujú a prederiete sa s nimi aj náročným terénom.

Parametre:
Dĺžka: 360cm
Počet dielov: 7
Vrhacia záťaž: 60 - 150g
Transportný rozmer: 67cm
Hmotnosť: 315g

Navijak s baitrunnerom Absolut 4500
Navijak vhodný na lov rôznych rýb. Využijete ho pri love kaprov, šťúk, zubáčov a iných rýb. Navijak zaujme svojim dizajnom, ale to nie je všetko. Navijaky majú hladký chod a rýchly prevod pre rýchle sťahovanie vašich montáží tak, aby ste sa pri tom nenarobili. Za svoj hladký chod navijak vďačí 3 presným ložiskám.
Navijaky s voľnobežnou brzdou sa hodia na takmer hocijaký spôsob lovu.

Technické špecifikácie:
- vyvážený rotor s hladkým chodom
- ľahká grafitová cievka
- predná zdolávacia brzda, zadná záberová (baitrunner)
- sklopná rukoväť
- odľahčené grafitové telo

Parametre:
Kapacita: 0,27/270m
Počet ložísk: 3
Prevod: 4,9:1
Hmotnosť: 410g

Silon Climax Species Carp 400m/0,30mm/7,9kg
Tieto silony boli navrhnuté pre potreby kaprárov, ktorí sa na jeho vývoji samozrejme aj podieľali. Silony majú povrchovú úpravu, ktorá zvyšuje ich oderuvzdornosť. Pružnosť u týchto silonov bola upravená na optimálne tlmenie výpadov unikajúcich rýb. Silon dostal hnedé sfarbenie, aby čo najviac splynul s podvodným svetom, jeho dnom a stal sa tak pre ryby nenápadnejším.

Obchod odporúčaný našimi zákazníkmi
AZRYBAR je odporúčaný obchod najnákupAZRYBAR rybárske potreby sú overené zákazníkmi HEUREKA Rybárske potreby AZRYBAR ponúkajú najnižšie poštovné Zákazníci odporúčajú rybárske potreby AZRYBAR

E-shop

Dnes vám predstavujeme

Akú podložku pod rybu si vybrať?

Akú podložku pod rybu si vybrať?

Rybárska podložka je povinnou výbavou rybára loviaceho na zákonom stanovených vodách. Ak zdoláte rybu a chcete, aby prežila, najdôležitejšia je manipulácia s ňou na brehu. Iba nepoškodená ryba má po pustení reálne šance prežiť.
Aký lodný motor na čln?

Aký lodný motor na čln?

Hľadáte lodný motor na svoj čln? Elektromotory sú výkonné, spoľahlivé a šetrné k prírode.
Jaro Haššo: Nebojte sa na feeder použiť šnúru

Jaro Haššo: Nebojte sa na feeder použiť šnúru

Máte aj vy dilemu, či pri feedri použiť do navijaka šnúru? Jaro Haššo, majster Slovenska vo feedri, vám použitie šnúry jednoznačne odporúča. 

© 2020 A-Z Rybár - rybárske potreby • tvorba eshopu cez UNIobchod, webhosting spoločnosti WEBYGROUP

Facebook
Facebook