čas kempovania sa blížipoštovné neplatíteponuka máj 2019carp food 2019

Kaprí zob - Boilies 20mm - 500g balenie

Boilies, ktoré svojou kvalitou a prevedením prevyšujú doma vyrábané nástrahy. Presvedčite sa aj vy o účinnosti týchto boilies ktoré okrem prirozených prísad na boilies obsahujú aj kukuričné a rastlinné proteíny. Výhodné ekonomické balenie!

Výrobca:
Ostatní
Obj.č.
Variant
Dostupnosť
Cena
s dph / bez dph
1012 067
ANANÁS
Vypredané
2,57 € / 2,14 €
1012 066
Monster Crab
Vypredané
2,90 € / 2,42 €

Pridať do porovnania

Kaprí zob - Boilies 20mm - 500g balenie

Boilies, ktoré svojou kvalitou a prevedením prevyšujú doma vyrábané nástrahy. Presvedčite sa aj vy o účinnosti týchto boilies ktoré okrem prirozených prísad na boilies obsahujú aj kukuričné a rastlinné proteíny. Výhodné ekonomické balenie!Obchod odporúčaný našimi zákazníkmi
AZRYBAR je odporúčaný obchod najnákupAZRYBAR rybárske potreby sú overené zákazníkmi HEUREKA Rybárske potreby AZRYBAR ponúkajú najnižšie poštovné Zákazníci odporúčajú rybárske potreby AZRYBAR

E-shop

Dnes vám predstavujeme

Nemáte čas a chcete chytať veľké kapry?

Nemáte čas a chcete chytať veľké kapry?

Chodíte do práce, snažíte sa venovať deťom a rodine a na ryby vám ostáva čoraz menej času. Ak si konečne nájdete 2 – 3 hodiny čas, nastáva dilema. Na takú krátku dobu nechcete sypať do vody drahé boilies alebo pelety. Keď však tak neurobíte, potom nič nechytíte. Je vám to povedomé? Aj Peter mal takýto problém a riešenie našiel!

Chcete mať úspech pri love na feeder? Určite nerobte toto!

Chcete mať úspech pri love na feeder? Určite nerobte toto!

Chcete byť skutočne úspešný pri love feederom? Jaro Haššo, majster Slovenska v LRU Feeder, nám prezradil najčastejšie chyby, ktoré majú za následok, že neulovíte na feeder ani ťuk. Aké sú to?
Dilema: Aké nástrahy na šťuky?

Dilema: Aké nástrahy na šťuky?

Aké nástrahy na šťuky? Jednoznačne, živá nástraha je top, ale bohužiaľ, tento spôsob na živú nastrahu moc neobľubujem. Mám rád prívlač, a preto šťuky lovím na umelé či gumené nástrahy.

© 2019 A-Z Rybár - rybárske potreby • tvorba eshopu cez UNIobchod, webhosting spoločnosti WEBYGROUP

Facebook
Facebook