nástrahy na amuryčas kempovania sa blížicarp food 2019

Rybárska čiapka zateplená Thinsulate - čierna

Rybársku čiapku ktorú oceníte v chladnom zimnom období. Zateplená s 3M Thinsulate izoláciou pre dokonalý pocit tepla. Reflexný pásik ako prevencia bezpečnosti. Pokiaľ pásik v tme nie je osvetlený, javí sa ako vkusný šedý doplnok čiernej čiapky.

Výrobca:
Ostatní
Obj. čislo:
1671 700003C
Doba dodania:
sklad 3 ks
5,27 € 4,39 €
-+

Pridať do porovnania

Kúpou tohto produktu získate 0,5268 bodov.

Rybárska čiapka zateplená Thinsulate - čierna

Rybársku čiapku ktorú oceníte v chladnom zimnom období. Zateplená s 3M Thinsulate izoláciou pre dokonalý pocit tepla. Reflexný pásik ako prevencia bezpečnosti. Pokiaľ pásik v tme nie je osvetlený, javí sa ako vkusný šedý doplnok čiernej čiapky.Zateplená čiapka s reflexným pásikom


Vkusná čiapka pre každodenné použitie počas zimného obdobia, dokonale prepracovaná a doplnená reflexným pásikom pre lepšiu viditeľnosť v šere a tme.
Reflexný pásik po obvode čiapky po osvetlení je zreteľne viditeľný a zaručuje vašu bezpečnosť nie len na cestách ale aj mimo ciest. Pokiaľ tento reflexný pásik nie je osvetlený, jeho farba ostáva šedá a je to vkusný doplnok tejto kvalitnej zateplenej čiapky s Thinsulate podšívkou.

Vlasnosti:
- priedušná
- odolná proti vlhkosti
- veľmi hrejivá

Parametre:
Materiál: Polyacryl, Thinsulat.
Veľkosť: jedna veľkosť
Hmotnosť 40g

Thinsulate izolácia poskytuje pocit tepla vo všetkých poveternostných podmienkach od chladných jesenných dní až po extrémne zimy.

Prečo Thinsulate izolácia?
- Unikátne mikrovlákna Thinsulate izolácie sú asi desaťkrát menšie ako vlákna z iných syntetických materiálov a sú oveľa účinnejšie proti vniknutiu chladného vzduchu dnu.
- Opakované pranie a čistenie tohto materiálu výrazne neovplyvní výkon Thinsulate izolácie.

Thinsulate izolácia je jednou z najlepších volieb ako udržať vašu pokožku v teple.
Pri porovnávaní rovnakej hrúbky inej syntetickej izolácie, Thinsulate ponúka takmer o jeden a pol krát viac tepla so zachovaním až dva krát vyššou pružnosťou svojich izolačných materiálov.

Obchod odporúčaný našimi zákazníkmi
AZRYBAR je odporúčaný obchod najnákupAZRYBAR rybárske potreby sú overené zákazníkmi HEUREKA Rybárske potreby AZRYBAR ponúkajú najnižšie poštovné Zákazníci odporúčajú rybárske potreby AZRYBAR

E-shop

Dnes vám predstavujeme

Kaprový nadväzec s plávajúcou nástrahou (navod)

Kaprový nadväzec s plávajúcou nástrahou (navod)

Návod, ako si zhotovíte kaprársku montáž na plávajúce nástrahy pre lov veľkých kaprov. 
Najosvedčenejšie nástrahy na amura

Najosvedčenejšie nástrahy na amura

Amur biely je veľmi žravá ryba, ktorá sa živí predovšetkým rastlinnou potravou. V období jej dostatku dokáže amur skonzumovať denne toľko potravy, koľko sám váži. V období nedostatku rastlinnej potravy však prijíma aj živočíšnu.
Nemáte čas a chcete chytať veľké kapry?

Nemáte čas a chcete chytať veľké kapry?

Chodíte do práce, snažíte sa venovať deťom a rodine a na ryby vám ostáva čoraz menej času. Ak si konečne nájdete 2 – 3 hodiny čas, nastáva dilema. Na takú krátku dobu nechcete sypať do vody drahé boilies alebo pelety. Keď však tak neurobíte, potom nič nechytíte. Je vám to povedomé? Aj Peter mal takýto problém a riešenie našiel!

© 2019 A-Z Rybár - rybárske potreby • tvorba eshopu cez UNIobchod, webhosting spoločnosti WEBYGROUP

Facebook
Facebook