12. Rybárska Výstava Košice 2020doručenie v rámci košícdozer 6 urus 6

Treková obuv Graninge Grizzly G2338 - Výpredajové ceny

Nízka trekingová obuv s podrážkou Vibram vhodná na všetky outdoorové aktivity. Membránová topánka, impregnovaný nubuk, vhodné aj na každodenné nosenie.

Výrobca:
SPORTS
Obj.č.
Variant
Dostupnosť
Cena
s dph / bez dph
360 204
č. 37
sklad 1 ks
58,85 €
160,33 €
/ 49,04 €
133,61 €
-+
360 203
č. 36
Vypredané
58,85 €
160,33 €
/ 49,04 €
133,61 €

Pridať do porovnania

Treková obuv Graninge Grizzly G2338 - Výpredajové ceny

Nízka trekingová obuv s podrážkou Vibram vhodná na všetky outdoorové aktivity. Membránová topánka, impregnovaný nubuk, vhodné aj na každodenné nosenie.Graninge Grizzly


Obuv Grizzly je skutočná trekingová obuv na leto a jeseň. Je to veľmi stabilná a robustná nízka športová obuv, ktorú doporučujeme pre všetky aktivity od každodennej chôdze po horskú turistiku. Vrchná časť obuvi je vyrobená z impregnovaného nubuku, ktorý je dobre vyzerajúci a pevný s nepremokavou membránou Grantex na vnútornej strane. Impregnovaná koža sa jednoducho udržuje a postačuje ju len niekoľko krát v roku nakrémovať proti odpudzovaniu vody. Navyše časom získava krásnu patinu. Na vybraných miestach majú topánky Grizzly použitý Cordura-nylon, čo robí túto obuv vzdušnejšou ako keby bola celá z kože. Perfektná hlavne pre teplejšie klimatické podmienky. Podšívka je syntetická, vlhkosť odvádzajúca, čo pomáha udržovať nohu suchú. Stabilná konštrukcia obuvi Grizzly je podporená veľmi efektívným systémom upnutia päty Support System ktorý je navrhnutý tak, aby vám poskytol perfektnú polohu chodidla v každej fáze kroku.

Obchod odporúčaný našimi zákazníkmi
AZRYBAR je odporúčaný obchod najnákupAZRYBAR rybárske potreby sú overené zákazníkmi HEUREKA Rybárske potreby AZRYBAR ponúkajú najnižšie poštovné Zákazníci odporúčajú rybárske potreby AZRYBAR

E-shop

Dnes vám predstavujeme

Môj najúspešnejší kaprársky nadväzec

Môj najúspešnejší kaprársky nadväzec

O postup zhotovenia svojho najúspešnejšieho nadväzca na lov kaprov sa s nami podelil mladý kaprár Miro Boor. Na svojom konte má niekoľko desiatok pekných úlovkov, medzi nimi nechýbajú ani kapry 25+.
Kaprový nadväzec s plávajúcou nástrahou (navod)

Kaprový nadväzec s plávajúcou nástrahou (navod)

Návod, ako si zhotovíte kaprársku montáž na plávajúce nástrahy pre lov veľkých kaprov. 
Najosvedčenejšie nástrahy na amura

Najosvedčenejšie nástrahy na amura

Amur biely je veľmi žravá ryba, ktorá sa živí predovšetkým rastlinnou potravou. V období jej dostatku dokáže amur skonzumovať denne toľko potravy, koľko sám váži. V období nedostatku rastlinnej potravy však prijíma aj živočíšnu.

© 2020 A-Z Rybár - rybárske potreby • tvorba eshopu cez UNIobchod, webhosting spoločnosti WEBYGROUP

Facebook
Facebook