BL LOĎKA

Naša kamenná predajňa RYBÁRSKA SAMOOBSLUHA AZ RYBÁR v Košiciach je otvorená. Viac info »»

 

Trollingový motor LOWRANCE Ghost

Absolútne nehlučný motor so vstavanou sondou sonaru sa vyznačuje vysokým výkonom, absolútne tichým chodom, veľkou silou a vysokou akceleráciou

Výrobca:
LOWRANCE
Obj. čislo:
456 720
Doba dodania:
sklad 1 ks
4 170,00 € 3 475,00 €
-+

Pridať do porovnania

Kúpou tohto produktu získate 417 bodov.

Trollingový motor LOWRANCE Ghost

Absolútne nehlučný motor so vstavanou sondou sonaru sa vyznačuje vysokým výkonom, absolútne tichým chodom, veľkou silou a vysokou akceleráciou



Trollingový motor LOWRANCE Ghost


Ultra-tichý motor Lowrance® Ghost™, ktorý sa vyznačuje spoľahlivosťou, silou a odolnosťou, umožňuje rybárom loviť dlhšie, jazdiť rýchlejšie a približovať sa bližšie, bez plašenia rýb. Ghost má revolučný bezkontaktný motor s najväčším ťahom a najdlhšou prevádzkovou dobou v porovnaní s akýmkoľvek iným trollingovým motorom na trhu. S možnosťami zabudovaného Lowrance sonaru, kotvením na vašich pozíciach a trojročnou zárukou je Ghost novým štandardom pre váš trollingový motor.

Spoľahlivý, silný a odolný, nový ultra-tichý motor na sladkú vodu Lowrance® Ghost ™ pomáha rybárom loviť dlhšie, jazdí rýchlejšie a pohybovať sa bližšie, bez toho, aby ste plašili ryby. Ghost má revolučný bezkontaktný motor s najväčším ťahom a najdlhšou prevádzkovou dobou v porovnaní s akýmkoľvek iným trollingovým motorom na trhu. S možnosťami zabudovaného Lowrance sonaru, kotvením na vašich pozíciach a trojročnou zárukou je Ghost novým štandardom pre váš trollingový motor.

Nikdy viac nevyplašíte ryby bezkontaktným motorom Ghost, ktorý poskytuje najčistejšie sonarové zobrazenie, najtichší chod a najväčšiu životnosť. S 25% vyšším výkonom a 60% vyššou účinnosťou sa potichu preplavíte a preskúmate väčšiu vodnú plochu, ľahko motorom potichu zakotvíte, kedy a kde chcete - a to aj pri silnom vetre - a zostanete na vode dlhšie bez toho, aby vás prekvapila vybitá batéria. Bez použitia komutátora, ktoré by sa opotrebovali, motor Ghost zaisťuje väčšiu spoľahlivosť a dlhšiu životnosť.

Maximálna spoľahlivosť
Svoje 60-ročné skúsenosti v oblasti inovácií a lodnej elektroniky sme sa pustili do práce pri navrhovaní sladkovodného trolingového motora Lowrance Ghost. Po rokoch výskumu, kedy a prečo trollingové motory zlyhajú, sme sa vrhli do práce, aby sme prekročili tieto štandardy a postavili Ghost od nuly. Po štyroch rokoch a 10 000 testovacích hodinách sme dodali najtichší, najspoľahlivejší a najvýkonnejší trollingový motor na trhu.
Zistili sme, že problémy s komutátorovými motormi a zlyhanie káblového vedenia boli dve hlavné príčiny problémov s motorom. U motora Ghostom to nebude problém, pretože je poháňaný bezkartáčovým bezkontaktným motorom, ktorý nielenže eliminuje hlučnú prevádzku, ale nemá žiadne žiadne uhlíky ani iné zberače, ktoré by sa opotrebovali, čím sa zabezpečí väčšia spoľahlivosť a dlhšia životnosť. Riadenie Ghost s technológiou „fly-by-wire“ poskytuje podľa požiadaviek rybárov pocit lankového ovládania motora, ale bez mechanických laniek, ktoré sa časom opotrebujú. To všetko je podporené trojročnou zárukou spoločnosti Lowrance.

Absolútne tichá prevádzka
Tak tichí, budete premýšľať či beží, Ghost vám umožní pohybovať sa bližšie k rybám ako inokedy s jeho ultra-tichý bezkontaktným motorom. Ryby vás nikdy nebudú počuť.

Výnimočný výkon
Plavte sa z miesta na miesto alebo sa prekľučkujte cez zátoku s až o 25 percent väčším ťahom ako u konkurenčných modelov. Bezkontaktný motor Ghost tiež prináša o 60% lepšiu efektivitu prevádzky, takže si môžete vychutnať najvyššiu rýchlosť a zrýchlenie bez toho, aby ste obetovali životnosť batérie. Zostaňte dlhšie a dajte mu zabrať - budete loviť dlhšie s Ghost.

Zakotvite sa na vami vybranom mieste
Výkonné a presné kotvenie Ghost vám umožní ukotviť svoju loď na trasovom bode, na vašej aktuálnej polohe alebo kdekoľvek na mape - bez ohľadu na poveternostné podmienky - takže môžete tráviť viac času rybolovom a menej času na udržiavanie svojej pozície. Pomocou jednoduchého stlačenia nohou môžete znížiť alebo zvýšiť kotvu Power-Pole® v plytkej vode alebo kotviť na vašej aktuálnej polohe pomocou klávesov rýchleho prístupu zabudovaných v nožnom pedále Ghost.

Celková integrácia
Riadte svoju loď, upravte rýchlosť, nastavte navigáciu na trase alebo kotvite na aktuálnej polohe s plným ovládaním dotykovej obrazovky z HDS LIVE, HDS Carbon a Elite Ti2. Naše Pro Teamy nás požiadali, aby sme vytvorili trollingový motor s plnou integračnou schopnosťou, vrátane nožného pedálu, ktorý by mohol slúžiť ako rozšírenie užívateľského rozhrania displeja. Počúvali sme - dodávame všestranný pedál s ľahko dostupnými tlačidlami pre rýchly prístup Kotvenia a Režimz plavby, plus programovateľné klávesové skratky, ktoré možno použiť na ukladanie bodov na trase a ovládanie kotiev pre plytkú vodu Power-Pole.

Plug-and-play Lowrance sonar
Ghost je dodávaný so sondou HDI nosecone, ktorá vám poskytuje vysoký výkon Lowrance CHIRP sonaru a DownScan Imaging™ hneď po vybalení z krabice. Rybári, ktorí chcú vystúpať do extrémnych snímaní vo vysokom rozlíšení pod a po stranách lode, môžu pridať voliteľnú 3-v-1 nosecone Active Imaging™ sondu s Lowrance CHIRP, SideScan a DownScan Imaging.

Riadenie Fly-By-Wire
Okamžité a plynulé ovládanie plavby Fly-By-Wire dáva Ghostu pocit tradičného bovdenového riadenia, ale bez fyzických laniek, ktoré sa časom opotrebujú.

Konfigurovateľný nožný pedál
Nakonfigurujte Ghost pedál tak, aby vyhovoval vašim preferenciám prostredníctvom programovateľných klávesových skratiek a prepínača Flip, ktorý umožňuje, aby bol trollingový motor poháňaný z oboch strán pedálu. Nožný pedál je vybavený indikátorom úrovne nabitia batérie, tlačidlami rýchleho prístupu Kotvnia a Režimov smerovania plavby s LED svetlom a pípnutím indikátora, ktorý poskytuje spätnú väzbu pri zapnutom režime. Klávesové skratky môžete naprogramovať tak, aby ste rýchlo uložili trasový bod alebo spustili kotvu pre plytkú vodu.

Bez rušenia
Bezkontaktný motor Ghostu je nielen tichší ako bežné kontaktné motory, ale vyžaruje nulové elektromagnetické rušenie, čo zaisťuje najjasnejšie a bezchybné zobrazenie sonaru na displeji prístroja.

Flexibilná inštalácia
Motor Ghost trolling je navrhnutý tak, aby pracoval s 24- alebo 36-voltovými systémami, vďaka čomu je kompatibilný so všetkými nastaveniami a jednoduchšie sa budú implementovať budúce vylepšenia batérií a nabíjačiek.

360-stupňový nezlomiteľný držiak
360-stupňový nezlomiteľný držiak je navrhnutý tak, aby absorboval náraz, čím umožňuje hriadeľu odkloniť sa od prekážok a potom sa po náraze vrátiť. Integrovaná stabilizačná tyč redukuje nárazy pri plavbe v zarastenej vode.

Ľahké zloženie a rozloženie Stow and Go
Ghost má dvojčinnú plynovú pružinu, ktorá uľahčuje spúšťanie a ukladanie motora. Okrem toho už nie je potrebné vyrovnávať spodnú časť pred uložením motora, pretože Ghost sa automaticky pri ukladaní položí na miesto a bezpečne sa upevní.
Kľúčové vlastnosti: 3-10 odrážok zdôrazňuje špecifické vlastnosti pre výrobok a / alebo model.
- Spoľahlivý
- Tichá prevádzka
- Najvyššia rýchlosť
- Úplná integrácia s HDS LIVE, HDS Carbon a Elite Ti2
- Riadenie pomocou vodičov
- Plug-and-Play Lowrance sonar
- Konfigurovateľný nožný pedál
- Bez rušenia
- Flexibilná inštalácia
- 360 ° nezlomiteľný držiak
- Ľahké zloženie a rozloženie Stow and Go

Obchod odporúčaný našimi zákazníkmi
AZRYBAR je odporúčaný obchod najnákupAZRYBAR rybárske potreby sú overené zákazníkmi HEUREKA Rybárske potreby AZRYBAR ponúkajú najnižšie poštovné Zákazníci odporúčajú rybárske potreby AZRYBAR

E-shop

Dnes vám predstavujeme

Akú podložku pod rybu si vybrať?

Akú podložku pod rybu si vybrať?

Rybárska podložka je povinnou výbavou rybára loviaceho na zákonom stanovených vodách. Ak zdoláte rybu a chcete, aby prežila, najdôležitejšia je manipulácia s ňou na brehu. Iba nepoškodená ryba má po pustení reálne šance prežiť.
Aký lodný motor na čln?

Aký lodný motor na čln?

Hľadáte lodný motor na svoj čln? Elektromotory sú výkonné, spoľahlivé a šetrné k prírode.
Jaro Haššo: Nebojte sa na feeder použiť šnúru

Jaro Haššo: Nebojte sa na feeder použiť šnúru

Máte aj vy dilemu, či pri feedri použiť do navijaka šnúru? Jaro Haššo, majster Slovenska vo feedri, vám použitie šnúry jednoznačne odporúča. 

© 2020 A-Z Rybár - rybárske potreby • tvorba eshopu cez UNIobchod, webhosting spoločnosti WEBYGROUP

Facebook
Facebook