Rybárske články

Kaprárina ÚVOD

Kaprárina ÚVOD

Stredoškolská odborná činnosť
Patrik Predný 2.BA
Konzultant: Ing. Jana Filanová

Vyhlásenie
Dolu podpísaný Patrik Predný, vyhlasujem,  že  svoju  prácu  som  vypracoval bez  cudzej  pomoci,  na základe svojich poznatkov a literatúry, ktorá je uvedená na konci mojej práce.

Poďakovanie

Svoje poďakovanie chcem vyjadriť vedúcej mojej práce, Ing. Jane Filanovej za odborné vedenie, cenné rady, pripomienky a pomoc pri jej spracovaní. Ďalej by som chcel poďakovať vedúcemu detského rybárskeho krúžku v Piešťanoch, Jaroslavovi Helerovi, za jeho čas a strpenie s mojou prácou, Jožkovi Kútnemu z firmy SPORTS s.r.o. za dodávanie surovín na výrobu boilies a za cenné informácie k tejto práci, Petrovi Holíčovi z týmu Tandem baits za rozhovory pre túto prácu a na koniec Milanovi Kolárovi, chovateľovi rýb za ďalšie dôležité informácie pre túto prácu.

 

 

Rybárske nafukovacie člny SHELF

Rybárske nafukovacie člny SHELF

Nafukovacie odľahčené člny prešli dlhoročným vývojom. Vyrábané sú v len z certifikovaných materiálov.

Pouzitý materiál u nafukovacích odľahčených člnoch a ich komponentov je iba  vysokokvalitný a rokmi odskúšaný materiálov. Za viac ako 25 ročnú prax boli navrhnuté a nadimenzované pre ťažké podmienky, ktoré môžu vzniknúť pri rybolove ( nároky na oteru odolnosť, elasticitu pri nízkych teplotách, ohybnosť materiálu pri častom skladaní,...). Materiály sú navrhnuté a nadimenzované tak aby s výrobkom bola dosiahnutá čo najdlhšia životnosť bez reklamácii a sťažností.
Pre kupujúceho je to úžitok, že získal absolútne kvalitný výrobok s mimoriadne dlhou životnosťou.

E-shop

Dnes vám predstavujeme

Môj najúspešnejší kaprársky nadväzec

Môj najúspešnejší kaprársky nadväzec

O postup zhotovenia svojho najúspešnejšieho nadväzca na lov kaprov sa s nami podelil mladý kaprár Miro Boor. Na svojom konte má niekoľko desiatok pekných úlovkov, medzi nimi nechýbajú ani kapry 25+.
Kaprový nadväzec s plávajúcou nástrahou (navod)

Kaprový nadväzec s plávajúcou nástrahou (navod)

Návod, ako si zhotovíte kaprársku montáž na plávajúce nástrahy pre lov veľkých kaprov. 
Najosvedčenejšie nástrahy na amura

Najosvedčenejšie nástrahy na amura

Amur biely je veľmi žravá ryba, ktorá sa živí predovšetkým rastlinnou potravou. V období jej dostatku dokáže amur skonzumovať denne toľko potravy, koľko sám váži. V období nedostatku rastlinnej potravy však prijíma aj živočíšnu.

© 2019 A-Z Rybár - rybárske potreby • tvorba eshopu cez UNIobchod, webhosting spoločnosti WEBYGROUP

Facebook
Facebook